E-Ticaret Danışmanlığı

 

Günümüzde firmaların internet tabanlı ihtiyaçlarından(web tasarım, sosyal medya yönetimi, marka tescili, seo, google  adwords reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, twitter reklamları, mobil uygulamalar vb.) biri olan e-ticaret danışmanlığı teknik bilgi ve birikim gerektiren bir iştir. Web tasarımı, kullanıcı paneli ve site güvenliği e-ticaretin ana unsurları olup marjinalyapim.com 2009 yılından beri bu unsurların tümü için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Marjinalyapim.com gelen her web ve mobil e-ticaret danışmanlığı talebini özenle ayrı ayrı ele alarak hayalinizdeki web tasarımını, işlevsel kullanıcı panelini hayata geçirir ve site güvenliğini profesyonelce sağlar. Bu ana unsurların yanında internet marketing alanında da stratejik öneriler sunarak başarıya giden yolun haritasını çıkarır. Size sunulan raporlamalar sayesinde e-ticarette aldığınız yolu görerek yolunuza emin adımlarla devam edersiniz.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti Almak Yada Almamak ?

E-Ticaret, elektronik ticaretin kısaltması olup internet üzerinden ürün ve hizmet satışı yapmanızı sağlayan bir ticaret türüdür.  Aslen e-ticaret; sitenizin tasarlanması, içeriklerinin girilmesi aşamalarından sonra başlar. Bu aşamalarında da seo ile uyumlu olması gerekliliğinin yanı sıra en mühim mesele en kısa sürede organik ziyaretçi sayınızın arttırılmasıdır. Ziyaretçi trafiği e-ticaretin olmazsa olmaz altın kuralı olup web tasarımı, sosyal medya yönetimi, marka tescili, seo, google adwords reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, twitter reklamları ve mobil uygulamaları kollektif bir şekilde kullanılırsa başarı sağlanabilir. Bir taraftan ürün ve hizmetleri organize ederken(satın almak, stok tutmak, fiyatlandırmak, gelen siparişleri göndermek, iadelere zaman ayırmak, şirket muhasebesini tutmak vb.) diğer taraftan tüm bu internet marketing uygulamalarını aynı enerji, istek, devamlılık ve başarı ile kullanabilmek külfetli bir iştir üstelik ciddi teknik bilgi gerektirir. Bu nedenle hiç kuşkusuz e-ticaret danışmanlığı hizmeti almak sizler için akıllıca bir seçim olacaktır. Marjinalyapim.com olarak internet tabanlı hizmet paketlerimizden biri olan e-ticaret danışmanlık hizmet paketlerimizle e-ticaret firmanızın 7/24 çalışmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.