Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda uzmanlaşmış kadromuz sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeler sunarak takipçi sayınızı maksimize etmeyi garanti eder. Günümüzde sosyal medya platformları(facebook, twitter, instagram, linkedin, foursquare) pazarlama fonksiyonlarıyla vazgeçilmez birer internet mecrası olup Marjinalyapim.com olarak tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın görünürlülüğünü en üst düzeye taşıyoruz.

Etkili Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi :

Marjinalyapim.com olarak etkin sosyal medya pazarlama stratejilerimizi aşağıdaki maddeler çerçevesinde oluşturarak firmanızın web site ziyaretçi trafiğini arttırıyoruz.

  • Firmanızın hayallerini, isteklerini ve hedeflerini dinliyoruz.
  • Hangi sosyal medya mecralarına(facebook, twitter, instagram, linkedin, foursquare) odaklanmamız gerektiğine birlikte karar veriyoruz.
  • Odaklandığımız sosyal medya organlarında firmanız için hedef odaklı kampanyalarla farkındalık ve talep yaratıyoruz.
  • Süreç içerisinde artan taleple kullanıcılara markanızı benimsetiyoruz.
  • Benimsenen markanız için marka sadakati oluşturuyoruz.

Sosyal medya yönetimi uzun soluklu bir iş olup marjinalyapim.com sosyal medya uzmanları rakiplerinizden ileride pozisyon alabilmeniz için sizlere en uygun sosyal medya pazarlama stratejilerini sunar ve bu stratejilerin geri dönüşlerini düzenli olarak raporlarlar.

Marjinalyapim.com sosyal medya yönetiminde iddialı kadrosuyla firmanızın markalaşmasında daimi işbirliği sunmaktadır.

Marjinalyapim.com olarak sosyal medya yönetimi sürecinde firmanızın yeni ürünleri veya hizmetleri doğrultusunda stratejimizi yenileyerek üstün bir sosyal medya pazarlama hizmeti sunuyoruz.